Monitor Doelgroepen IZA: een scherpe blik op gezondheid en zorg Zorginstituut Nederland heeft met hulp en input van tientallen partijen in de zorg een ‘Monitor Doelgroepen IZA’ ontwikkeld.
Gemeentelijke indeling 2024 Alle gemeentelijke cijfers getoond op Regiobeeld.nl zijn vanaf nu gebaseerd op de gemeente-indeling 2024.
Actualisatie data indicatoren Verschillende indicatoren van Regiobeeld zijn geactualiseerd naar het meest recente datajaar.
Toegevoegde indicatoren: levensverwachting en Jeugdhulp In maart zijn twee indicatoren toegevoegd aan Regiobeeld. Het thema bevolkingsontwikkeling is uitgebreid met de trend in levensverwachting van 2000 t/m 2020, zowel bij geboorte als op leeftijd 65.
Actualisatie Kansrijke Start factsheet Veel indicatoren op de pagina van de Kansrijke Start factsheet zijn geactualiseerd tot en met 2021 op basis van nieuwe Perined en Vektis data.