Nieuw: Plaats van bevalling! Op de Zorggebruik pagina presenteren we nu ook het aantal geboorten naar plaats van de bevalling. Het gaat om geboorten in het ziekenhuis, thuis, onderweg of onbekend.
Grote herziening Regiobeeld.nl ten behoeve van Basisbeeld IZA en Regiobeelden Om de regionale partijen nog verder op weg te helpen met het maken en actualiseren van hun regiobeelden zijn er, naast het Basisbeeld IZA, verschillende uitbreidingen en veranderingen doorgevoerd a
ROAZ regionale indeling opgenomen en actualisatie van alle Wlz-cijfers. De nieuwe ROAZ Regionaal Overleg Acute Zorgketen (Regionaal Overleg Acute Zorgketen ) regionale indeling is beschikbaar bij het kiezen van een regionaal niveau.
Nieuwe projecties in de Wmo en Wijkverpleging beschikbaar! Op basis van de gegevens uit de monitor langdurige zorg (MLZ) is een projectie van het aantal cliƫnten dat gebruik maakt van ondersteuning uit de Wmo Wet maatschappelijke ondersteuning (Wet maatsc